caption

Moja przygoda z bullowatymi zaczęła sie 1990r w Pradze. Zwiedzając to przepiękne miasto po raz pierwszy zobaczyłem białego bulla. W 1993 w moim domu zamieszkała pierwsza pręgowana bulinka - MONA. Po roku dołączył do niej również pręgus Cekin. Niestety oba pieski są już w Krainie Wiecznych Łowów.
Właśnie tak zaczęła się moja wielka miłość do tych wspaniałych psów i trwa do dzisiaj. W nastepnym roku dołączyła amstaffka - Psotka.
W chwili obecnej w hodowli Buteo są tylko bulteriery. Amstaffy wywodzące się z mojej hodowli znajdują się w hodowli Oskara Sułka w Debrznie k/Człuchowa.
Moim celem i marzeniem jest by psy pochodzące z hodowli Buteo były psami o których się mówi, chcę wypracować własną linię hodowlaną choć wiem że to niełatwe i nie ma na to gwarancji.
To tyle wstępu. Na łamach naszych stron dowiecie się Państwo, wielu szczegółów dotyczących tych wspaniałych ras. Jeżeli jakiekolwiek inne informacje, byłyby przydatne dla Państwa, piszcie śmiało! Odpowiem Jestem otwarty na wszelkie uwagi spostrzeżenia dotyczące witryny.

Szczenięta czyste, zdrowe, dobrze odchowane w domowej atmosferze to moja dewiza.

 

Tylko z rodowodem !

 

- BUTEO -